Wszystkie drogi prowadzą na Niedźwiadka

Wszystkie drogi prowadzą na Niedźwiadka

Ahoj Miłośnicy Białego Szaleństwa! Świętujemy właśnie wyjątkowo pogodny weekend, który jest szczególnie ważny! A dlaczego ważny? 👇👇👇

Bo możemy na Niedźwiadku spotkać się z naszymi Przyjaciółmi z prawie całej Polski! Nie dość, że w Zakopanem mamy skoki, na które przyjechało wielu miłośników tego sportu narodowego, to jeszcze mamy feryjny hattrick!

Swoje ferie w ten weekend kończą województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie. Na półmetku są podlaskie i warmińsko-mazurskie, a rozpoczynają kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie i wielkopolskie.

Dziękujemy za odwiedziny tym, co już wyjeżdżają. Z pozostałymi bawimy się dalej 🙂 Pogoda nas rozpieszcza – w nocy mróz, czasami lekki śnieżek, a w dzień piękne słońce i okolice 0 stopni. Marzenie! Oby jak najdłużej.

Dostajemy wiele zapytań z Warszawy, czy na ich termin ferii, czyli druga połowa lutego, będą warunki do jazdy. Odpowiadamy: wszystko wskazuje, że będzie petarda! Śniegu mamy dość, a i prognozy są optymistyczne.

Pakujcie się więc i przyjeżdżajcie do Bukowiny Tatrzańskiej na Niedźwiadka!